NOWA USTAWA O OCHRONIE SYGNALISTÓW

Mam gotowy dokument
dla Twojej szkoły lub placówki edukacyjnej!

anna krause

Drogi Dyrektorze, zapewne wiesz, że rząd już niedługo opracuje ustawę o ochronie osób zgłaszających naruszenie prawa, czyli ustawę o sygnalistach.

Jeżeli zatrudniasz więcej niż 50 pracowników, ta ustawa dotyczy także Ciebie! 

A co to oznacza? Że musisz zgodnie z nowymi wytycznymi wprowadzić regulamin zgłoszeń wewnętrznych i przygotować do niego kilka kolejnych załączników.

Mam dla Ciebie gotowy (i przede wszystkim AKTUALNY) dokument wraz z załącznikami opracowany przez prawnika z doświadczeniem w pracy w szkole.

Dokument jest napisany tylko i wyłącznie z myślą o placówkach oświatowych! Dlatego nie musisz się bać, że trzeba będzie poświęcać czas na jego dostosowywanie. Jest stworzony od razu do wykorzystania!

Mam dla Ciebie gotowy (i przede wszystkim AKTUALNY) dokument wraz z załącznikami opracowany przez prawnika z doświadczeniem w pracy w szkole.

Dokument jest napisany tylko i wyłącznie z myślą o placówkach oświatowych! Dlatego nie musisz się bać, że trzeba będzie poświęcać czas na jego dostosowywanie. Jest stworzony od razu do wykorzystania!

Dlaczego warto zdecydować się na takie gotowe rozwiązanie?

Masz pewność, że dokument jest przygotowany poprawnie i zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem.

Pakiet zawiera komplet niezbędnych załączników dostosowanych do placówki oświatowej – niczego więcej już nie potrzebujesz.

Nie musisz korzystać z indywidualnej konsultacji prawnika, co generowałoby dla Ciebie wyższe koszty oraz konieczność oczekiwania na przygotowanie dokumentów.

Wszystko jest dostępne JUŻ TERAZ. Za kilka minut na Twojej poczcie e-mail może się znaleźć opracowany i gotowy do użycia plik.

Wybierz odpowiednią opcję
dla siebie

Co zawiera dokument?

Zarządzenie Dyrektora w sprawie ustalenia regulaminu zgłoszeń wewnętrznych.

Regulamin zgłoszeń wewnętrznych określający wewnętrzną procedurę zgłaszania naruszeń prawa i podejmowania działań następczych w szkole/placówce.

Rejestr zgłoszeń wewnętrznych w szkole/placówce.

Oświadczenie pracownika o zapoznaniu się z przepisami procedury zgłaszania naruszeń prawa i podejmowania działań następczych.

Zgłoszenie naruszenia prawa w trybie ustawy o ochronie osób zgłaszających naruszenia prawa.

Potwierdzenie zgłaszającemu przyjęcia zgłoszenia naruszenia prawa.

  REGULAMIN DOTYCZĄCY USTAWY O OCHRONIE OSÓB ZGŁASZAJĄCYCH NARUSZENIA PRAWA W PLACÓWCE OŚWIATOWEJ

  149,00 

  W pakiecie taniej!

  Dyrektorze, mam też dla Ciebie limitowaną ofertę specjalną, dzięki której Ty i Twój zespół będziecie kompletnie przygotowani do zmian, które nastąpią w związku z wprowadzeniem ustawy.

  PAKIET złożony z wzoru regulaminu oraz szkolenia dla Twojej placówki, które będzie obowiązkowe do przeprowadzenia, kiedy przepisy wejdą w życie.

  Dzięki pakietowi możesz zaoszczędzić! Zamiast 1090 zł (390 zł za wzór dokumentów oraz 650 zł za szkolenie) zapłacisz 890 zł.

  Zdecyduj się teraz, kiedy oferta jest jeszcze dostępna.

  Ustawa o sygnalistach - regulamin i szkolenie

  Co zawiera dokument?

  W pakiecie otrzymujesz:

  Regulamin zgłoszeń wewnętrznych  z załącznikami zgodny z projektem ustawy o ochronie sygnalistów

  Szkolenie 60 minut dla całej rady pedagogicznej.

  Program szkolenia:

  Dowiesz się, kim jest “sygnalista” i jakie przysługują mu prawa.

  Zapoznasz się z obowiązującymi przepisami prawnymi dotyczącymi Dyrektywy Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii.

  Dowiesz się, jakie obowiązki ma dyrektor szkoły w związku z ochroną sygnalistów.

  Dowiesz się, w jaki sposób dyrektor ma wdrożyć kanały sygnalizowania oraz jak współpracować z organizacjami związkowymi w tym zakresie.

  Poznasz jakie sankcje grożą za nieprzestrzeganie przepisów ustawy.

   REGULAMIN DOTYCZĄCY USTAWY O OCHRONIE OSÓB ZGŁASZAJĄCYCH NARUSZENIA PRAWA W PLACÓWCE OŚWIATOWEJ + SZKOLENIE 60 MIN. DLA CAŁEJ RADY PEDAGOGICZNEJ

   650,00 

   Po zakupie pliki otrzymasz na swój adres e-mail – od razu gotowe do wykorzystania.

   Kto przygotował procedury?

   anna krause

    

   Nazywam się Anna Krause.

   Jestem prawnikiem oraz praktykującym pedagogiem szkolnym i nauczycielem, znam specyfikę pracy placówek oświatowych na styku oświaty i prawa, ciągłą presję oraz problemy, jakie przysparzają zmiany w prawie i konieczność ich wdrażania.

   Moją specjalizacją jest praca z dziećmi posiadającymi opinię oraz orzeczenie o niepełnosprawności. Prowadziłam zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, rewalidację. Pracowałam jako nauczyciel współorganizujący kształcenie.

   Połączenie prawa i pedagogiki odróżnia mnie od pozostałych specjalistów z tej branży. Znam prawo, ale znam też rzeczywistość szkolną. Moja misją jest to, aby możliwie jak najbardziej uprościć rzeczywistość szkolną. Tak, aby dokumenty w szkole były logiczne, intuicyjne i jak najprostsze!